• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

флешувано

  1. Costigan_Jr

    Продадено Nintendo Wii - флешувано

    Продавам Nintendo Wii model RVL-001 во комплет со: - Wiimote controler - Nunchuck - Wii Motion Plus dodatok - Sensor bar - Gamceube controler - Wii гумена навлака - Vertical stand - HD Component cable - ACAdapter - SD Card со програми - USB stick со игри. Конзолата е како нова! Супер...
На врв Дно