Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

fitbit

  1. Нема Слика

    Fitbit Versa + 7 ремчиња

    Здраво дечки, решив да го продадам мојот смарт часовник бидејќи ке апгрејдирам на поразлично. Сите заинтересирани можат да ми пишат. Доаѓа со полнач и 7 ремчиња кои може да ги видете на сликите. Праќам по карго, и ќе го платам. Цена: 3000 ден.
На врв Дно