• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

firma

  1. NIko7

    Најдобар одговор Firma vo MK ili Offshore?

    Zdravo decki, nov sum tuka i ne deka ne citav po forumot, tuku posto vakva specificna tema ne najdov, resiv da napravam edna: Pocnav da pravam golemi sumi na pari online i problem ne znam dali: 1. Da otvoram firma vo MK - Ali so ogled kon kade ni odi drzavata, 2 saata do otvaranje na firma...
На врв Дно