Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

фирма

  1. A

    Регистрирање на фирма за онлајн услуги(читај Дигитален маркетинг)?

    Здраво друштво, Дали имате искуство или пак совет за како би можел да регистрирам фирма за онлајн услуги бидејќи нудам услуги за дигитален маркетинг одреден период и сите клиенти до сега што ги имам ми плаќаат кеш, но дојдов до момент каде што треба да имам шанса да работам за поголема компанија...
На врв Дно