• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

finepix

  1. Oktar

    Продадено Fujifilm Bridge Camera FinePix S4300

    Продавам FinePix S4300, стар неколку години, неможам да се сетам точно, ама користен е за не повеќе од 200-300 фотографии. Апаратот користи 4хАА батерии, доаѓа без кутија, гратис СД картица од 2ГБ, 14 Мегапиксели... Не би знаел многу да кажам за него бидејки веќе имав ДСЛР кога го добив овој па...
На врв Дно