• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

филтер

 1. Costigan_Jr

  EPA/ HEPA/ ULPA Филтри

  Во потрага сум по филтер материјали во РМ. Доколку некој има информации каде може да се набават сертифицирани EPA/HEPA/ULPA филтри нека остави адреса/телефон/локација.
 2. Lokvan

  Рецензија Gree GCF300CKNA филтер за пречистување воздух

  Ова ќе биде повеќе фото-рецензија, отколку некој обемен текст. Од мојот личен кориснички аспект за кратково време за кое го користам уредов можев да ги забележам следните работи кои ќе ги наведем по хронологија на некоја моја логика. Прво, уредот доаѓа исклучително добро спакуван, на исто ниво...
На врв Дно