• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

филтер за пречистување воздух

  1. Lokvan

    Рецензија Gree GCF300CKNA филтер за пречистување воздух

    Ова ќе биде повеќе фото-рецензија, отколку некој обемен текст. Од мојот личен кориснички аспект за кратково време за кое го користам уредов можев да ги забележам следните работи кои ќе ги наведем по хронологија на некоја моја логика. Прво, уредот доаѓа исклучително добро спакуван, на исто ниво...
На врв Дно