Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

филмови

  1. JensenInterceptor

    Изнајмување филмови?

    Овој бизнис во Македонија стално некако го имаше па го немаше, и на крај го снема скроз, или така ми се чини? Да, знам дека голем дел од филмоите можат да се симнат од Интермец, само понекогаш ми иде на живци сето тоа чекање гигабајти, па изнајмување некако повеќе се исплати. А и да купувам ДВД...
На врв Дно