Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

faulty

  1. DrMTR

    MikroTik hAP AC фалична серија?

    Изгледа дека hAP AC има уреди кои што покажувааат слаби перформански кога се изложени во топла просторија. Еве неколку од тестовите што се изведени од лице кое што купило повеќе уреди и сите го покажале истиот проблем. според ова колку повисока температура толку повеќе има drop на...
На врв Дно