• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

fan led

  1. olikomerc

    Нови вентилатори DeepCool 12cm Silent Blue LED

    Продавам 3 нови некористени вентилатори Deepcool XFAN 120 Blue LED, комплет со шрафови. Беа планирани за една конфигурација, ама од конфигурацијата не бидна ништо така да останаа неискористени :) Цена за еден: 180 ден. Цена комплет за трите: 500 ден. Испорака: карго, брза пратка (+ 60-100 ден)...
На врв Дно