• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

fakulteti

  1. N

    UACS или сепак некој друг факс?

    Здраво, не сум чест корисник на форумов, само од време на време кога баш ме интересира нешто. За контекст, имам 19 години и сум од Куманово. Во септември ('19) запишав SEEU (Штулов), ми дадоа и онаа 40% стипендија или како и да би се тоа нарекло. Бев баш ентузијастичен што запишав факултет...
На врв Дно