Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

f15

  1. Продавам лаптоп ASUS TUF Gaming F15

    Продавам лаптоп ASUS TUF Gaming F15

    Како што гласи насловот се продава нов лаптоп (се на се користен месец дена) од брендот ASUS TUF Gaming F15. Лаптопот е купен на 23 Мај оваа година, лаптопот е во перфектна состојба без гребнатини и без траги на користење. Преостанатата гаранција важи до 23.05.2024 Ги има следниве спецификации...
На врв Дно