• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

exe radar

  1. Lokvan

    NVT EXE Radar Pro

    Whitelist Applications, Allow & Block Processes with EXE Radar Pro | NoVirusThanks NVT EXE Radar Pro e аntiexecutable алатка со која корисникот може да направи whitelist, blacklist, allow once, block once или block + delete на било која ЕХЕ датотека која се обидува да се изврши. Или како што...
На врв Дно