• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

exe radar pro

  1. Lokvan

    NVT EXE Radar Pro

    Whitelist Applications, Allow & Block Processes with EXE Radar Pro | NoVirusThanks NVT EXE Radar Pro e аntiexecutable алатка со која корисникот може да направи whitelist, blacklist, allow once, block once или block + delete на било која ЕХЕ датотека која се обидува да се изврши. Или како што...
На врв Дно