• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

everest

  1. I

    Everest online akademija

    Sakam da se zapisam na nekoja IT Akademija(ili nekolku kursevi, t.e php&MySQL pokonkretno), pa ja sretnav everest akademija kade se izveduva nastavata online. Mnogu mi odgovara nacinot na koj se odvivaat kursevite, no ne znam nisto okolu akademijata. Bi ve zamolil dokolku ima nekoj nekakvi...
На врв Дно