Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

euc

  1. Gappo

    Електричен уницикл во Македонија | Electric Unicycle (EUC)

    Доста се популаризираа електричните тротинети кај нас, но до сега немам видено тема за електричен уницикл (освен една стара 2 години кај што нема никаква дискусија). За тие што не знаат, електричен уницикл е балансирачко возило што се вози на едно тркало и се управува со нозете. Според мене...
На врв Дно