• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

etymotic

  1. Андреј

    Рецензија Etymotic ER2XR слушалки

    За да почнам со било каков опис на тоа како звучат овие слушалки, би сакал на кратко да ви ја доловам историјата на Etymotic. Etymotic е американска компанија која се занимава со истражувања поврзани со дизајнирање производи кои точно го проценуваат слухот, го подобруваат животот на оние...
На врв Дно