• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

espresso

  1. Глупав

    Кафемат и кафе

    Не е баш за на форумов ама мислам дека е баш за публиката... скоро сите го конзумираме, а некои и повеќе... Имам некоја намера да земам еден кафемат (лично за до три кафиња дневно, реално сигурно ќе се користи и повеќе) Муабетот ми е за искуства со кафемати со капсули и со еспрессо во зрна...
На врв Дно