Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

er2xr

  1. Андреј

    Рецензија Etymotic ER2XR слушалки

    За да почнам со било каков опис на тоа како звучат овие слушалки, би сакал на кратко да ви ја доловам историјата на Etymotic. Etymotic е американска компанија која се занимава со истражувања поврзани со дизајнирање производи кои точно го проценуваат слухот, го подобруваат животот на оние...
На врв Дно