• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

epa

  1. Costigan_Jr

    EPA/ HEPA/ ULPA Филтри

    Во потрага сум по филтер материјали во РМ. Доколку некој има информации каде може да се набават сертифицирани EPA/HEPA/ULPA филтри нека остави адреса/телефон/локација.
На врв Дно