Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ep4227

  1. Miki98

    Benq Ep4227 Пројектор Locked password

    Здраво ит другари има еден проектор но кога се вклучува бара пасворд,го пишаме пинот што е кажува грешка. На кој начин може да се рестартира некој искуство да сподели со пројектор
На врв Дно