Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

eos r 6

  1. M.Pix

    Рецензија Canon EOS R 6

    Долго очекуваната рецензија (ваљда). За тие што знаат, а можеби и не ова е вториот (ако го рачунаме и Rp) тогаш трет мирорлес апарат од Канон. Долг период бев скептик за преоѓање од DSLR на Mirrorless ама неизбежно беше од многу фактори. Мило ми е што ја скокнав првата генерација (Canon EOS R...
На врв Дно