Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

envy

  1. HP Envy X360 15

    HP Envy X360 15

    Проценка на HP Envy X360 2-in-1 convertible Ryzen 7 3700U Vega 10 graphics 32GB RAM (2x16GB) 15.6" FHD IPS touch panel 500GB nVME SSD 65W charger Супер состојба, без траги од користење. Батеријата е 0% wear. Оригинален полнач.
На врв Дно