• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

енкриптиран хард диск

  1. D

    Енркиптиран хард диск

    Koja е возможнoста за 256-bit AES енкриптиран надворешен хард диск со 16+ карактери лозинка да биде декриптиран без лозинка? Дали постојат backdoors na WD?
На врв Дно