• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ems

  1. Gilfoyle

    Основни давачки кон брзите пошти

    Во склоп на темата „Царинење на компјутерска опрема, ја отварам и оваа тема за „основните “давачки према брзите пошти. Овие информации се во врска со основните давачки но секогаш кога ќе сакате да нарачате нешто најсигурно е да ги исконтактирате истите и убаво да се распрашате дали тој одреден...
На врв Дно