• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

emi

  1. steelseries

    EMI/Dirty Electricity и неговото влијание во вашите Домови.

    Оваа тема ја започнувам бидејќи прочитав пост од @krema која е вистинита и жалосна дека, ЕВН наплаќа лажни суми, инфраструктурата им е катастрофална, а и влијанието од нивниот квалитет и сврзаност. Како и дали воопшто се браните од вакви бранови кои што се штетни за човечкото(животинското)...
На врв Дно