Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

embed social

  1. ContentBot

    Македонската Embed Social лансира нови алатки базирани на вештачка интелигенција

    Засега вештачката интелигенција се користи во четири нови алатки базирани на четботот ChatGPT: AI Reviews Summarizer, AI Replies Generator, AI Reviews Assistant и AI CSS Generator. Главна цел на алатките е да им помогнат на бизнисите во менаџирањето на содржините кои ги добиваат на друштвените...
На врв Дно