• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

elite dangerous

  1. JensenInterceptor

    Дали да ја купам Elite Dangerous?

    Во главно сум Близарду гејмер иако играм и доста други игри. Дали некој ја играл Elite Dangerous (како и да се преведува на МК) и дали е забавна? Дали ќе сакам да ја играм пак и пак и пак, како што сакам да ги играм Старкрафт, Овервач и слични?
На врв Дно