Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

elite 3

  1. Jabra Elite 3 Navy

    Jabra Elite 3 Navy

    Продавам Jabra Elite 3 Navy боја купени пред месец дена, искористени се 2 пати и вратени се во кутија, сфатив дека не ми одговара ваков тип на in-ear слушалки. Доаѓаат во целосно пакување и со скоро 2 години преостаната гаранција.
На врв Дно