• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

елетронски цигари цигара ecig

  1. gokica

    Е цигари - што користите?

    Имаме членови ама некако не знаеме многу што користат. Барем што ви е омилено во моментот. Исто може и да пишеме што сме купиле ново нели. Чисто да имаме претстава кој како што. Еве јас ќе започнам: Innokin Endura T18 - омилена Istick Power 80w со Еgo one mega v2 - втора опција И толку...
На врв Дно