• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

elephone s7

  1. dastaner

    Мислење за Elephone S7

    Штракав по интернетов и некако ми излезе телефончево и ептен ми направи мерак дизајнот на телефонов, од напред изгледа како Samsung S7, а од позади е копија на Xiaomi Mi 5. Спецификации и повеќе информации тука. Има 2 варијанти на телефонов 5.2 и 5.5, цената е примамлива за вакви спецификации...
На врв Дно