Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

elder scrolls

  1. ContentBot

    3 работи што ќе ги најдете во најновата експанзија за The Elder Scrolls Online

    Најновото поглавје за ултра популарната ММО игра, The Elder Scrolls Online, излезе пред само два дена и краткото време го искористивме за да максимално откриеме кои се новитетите во играта. Иако можете да посветите часови и часови во најновото поглавје, кое се вика High Isle, впечатокот е дека...
На врв Дно