Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

el2870u

  1. Продавам НОВ, неотпакуван 28" BenQ EL2870U 4K UHD

    Продавам НОВ, неотпакуван 28" BenQ EL2870U 4K UHD

    Продавам НОВ, неотпакуван, 28" монитор BenQ EL2870U 4K UHD, 1ms, 2xHDMI, DP, Speakers, FreeSync - Има овдешна гаранција 36 месеци
На врв Дно