• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

+ekran

  1. zipi123

    Продадено Display za iphone 6

    Prodavam display +ekran za iphone 6 (ne znam dali odgovara i na 6s) Cena:500den
На врв Дно