Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

eid.mk

  1. ContentBot

    Колку време Uslugi.gov.mk и EID.mk ќе бидат со невалиден сертификат?

    Веќе три дена најважните владини сајтови Uslugi.gov.mk и EID.mk се без валиден SSL сертификат. Повеќе инфо @ „Системот е паднат“ – најважните владини сајтови со невалиден сертификат веќе 2 дена Што мислите, колку време ќе бидат без валиден SSL? Одговорете во анкетата.
На врв Дно