Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

edge

 1. Garmin Edge 530

  Garmin Edge 530

  Се продава користен и солидно сочуван Garmin Edge 530. Веќе не го користам скоро цела година па ми фаќа за џабе прашина. Го добивате со дополнителен два држачи.
 2. pipelin

  Microsoft Edge

  Microsoft го објави Dev и Canary верзиите на Microsoft Edge прелистувачот кој користи Chromium енџин. Истиот може да го симнете на линкот на сликата погоре.
На врв Дно