• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ecig цигара

  1. gokica

    Продадено Продавам E цигара Joyetech eGo AIO D22

    eGo AIO D22-Е-цигари Купена во јули 2017 од амбрела и уште под гаранција. Црна по боја. Практично нова со две-три полнења на батерија цело ова време. Не ја користев. Купив друга поскапа која најмногу по авто сугестија конечно почнав да ја користам за да се одвикнам од пушење. Па така оваа стои...
На врв Дно