Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

e52690v2

  1. Mile Kitic

    X79 Delux Huanan so e5 2690 v2 ECC 64MB

    Dali nekoj napraj konfiguracija so X79 Delux Huanan so e5 2690 v2 i ima nekakvi iskustva. Dali voopsto vredi da se investira vo takva konfiguracija ili za parite, ili da se odi so novo.
На врв Дно