Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

e30

  1. USB Desktop DAC Topping E30

    USB Desktop DAC Topping E30

    се продава DAC-от од насловот. Topping E30 сребрена боја - DAC 32bit 768kHz DSD512 \ Topping E30 DAC Review. Козметички и функционално како нов, даљинското не е никогаш користено. 071 389 396 Горан (Карпош Скопје)
На врв Дно