• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

e-shop

  1. I

    Поврзување Wordpress / Woocommerce со софтвер

    Здраво на сите, некој да предложи софтвер апликативен , кој ке биде компатибилен со Wordpress, станува збор за бутик кој има e-shop и потребно е програмот кој ја води залихата а во исто време е поврзан со фискална да се поврзи со ДБ на Wordpress со цел да се усогласат залихте однапред...
На врв Дно