• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

e-knigi

  1. alderson

    E-Knigi za PHP7/Javascript HTML5 CSS3 (ЛИНКОВИ)

    PHP7 - https://www.amazon.com/Learn-PHP-Oriented-Programming-JavaScript/dp/1484217292 HTML5 CSS3 -...
На врв Дно