• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

e-biznis

  1. Blagojche77

    Прашање во врска со продажба на производи кои веќе се наоѓаат на Аmazon

    Здраво дечки, Во последно се повеќе слушам муабети од типот на: абе познавам еден другар отвори сајт каде што листа/продава производи од амазон, ги продава за неколку долари плус и праи профит на тој плус, без да го боли глава за достава и такви ствари. Во тој контекст имам неколку прашања...
На врв Дно