• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

dvr ip camera и ip camera application without dvr

  1. Miki98

    DVR vs директна ИП Камера

    Здраво Што мислите за камерите со DVR, дали се подобри? DVR камерите треба да се сеитраат со порт форвардингот,а останатите не само преку апликацијата. Еве една од нив US $65.32 72%OFF | Xiaomi Mijia Imilab Smart Camera HD 1080P Outdoor MiHome APP Wireless Security Infrared Gateway Night...
На врв Дно