Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

dvd usb

  1. Miki98

    Форматирање на лаптоп и компјутери преку еден диск

    Здраво ит другари Дали може сите виндоус-и кои ги имам симнато да се на дискот за ботабилно и да бирам кој виндоус да се инсталира преку хддто или преку што е најдобро преку portable ssd,CD DVD? Вчера имаше еден лаптоп донесен,па додека го најдам усб стикот кој беше win8,изгубив време. Се мислам...
На врв Дно