Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ducky

 1. Нема Слика

  Механичка тастатура Ducky One 2 Mini 60% RGB

  Ducky One 2 Mini RGB Ducky One 2 Mini 60% RGB со Cherry MX Silver Speed свичеви. Купена од Нексио во мај 2021 (има гаранција до Мај 2023). Одлично сочувана, mint condition. Има кутија и ги има сите додатоци. Причина за продажба: Купив нова тастатура и греота е оваа да стои во кутија така.
 2. Ducky One 2 SF механичка тастатура со Cherry MX Black свичеви

  Ducky One 2 SF механичка тастатура со Cherry MX Black свичеви

  Тастатура Ducky One 2 SF - црна, со Cherry MX Black свичови, купена од Нексио, во беспрекорна состојба, под гаранција до 11.01.2023. Цена: 4000 денари фиксно.
 3. Механичка тастатура Ducky One 2 Mini 60% RGB

  Механичка тастатура Ducky One 2 Mini 60% RGB

  Ducky One 2 Mini RGB Ducky One 2 Mini 60% RGB со Cherry MX Silver Speed свичеви. Купена од Нексио во мај 2021 (има гаранција уште една година). Одлично сочувана, mint condition. Има кутија и ги има сите додатоци. Причина за евентуална продажба е надградба.
На врв Дно