• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

dual

  1. DarthJe5us

    Продадено Продавам Asus Dual RX580 4GB

    Ја имам година и пол, ја користев само од Март до Декември годинава. 5500 денари по карго немам како да ја испратам затоа што немам кутија.
На врв Дно