Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

dslr

 1. Продавам тело од Nikon D60

  Продавам тело од Nikon D60

  Продавам тело од Nikon D60, функционално, комплет со полнач и две батерии (не знам колку држат) 3000 денари
 2. Фото и видео опрема Nikon Z6 D4 D5

  Фото и видео опрема Nikon Z6 D4 D5

  Се продава користена, комплетно исправна фото и видео опрема. Може да се види и проба во секое време. Без замени. Договор околу цена само на лице место. DSLR Nikon D4 со 2 батерии - 1500E - 95k shutter count Nikon D5 со 2 батерии - 1500E - 411k shutter count Mirrorless Nikon Z6 со 1 батерија -...
 3. Нема Слика

  Купувам entry level DSLR/Mirrorless

  Нешто до 400 евра тело + објектив, понудете што имате.
 4. Oktar

  Canon 80D + Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM

  После речиси две години другарување, чукна часот на нашата разделба. Јас и мојот ДСЛР се раздвојуваме. Апаратот е во супер-ултра-одлична состојба, чуван и пазен како очите во главата а пред месец дена и беше на третман во Пикс+ на детално чистење на сензорот. Не верувам дека треба да постирам...
 5. spiritBreaker

  Широкоаголен објектив за Canon 1200D

  Здраво дечки, имам апарат од насловот. кој широкоаголен објектив би ми го препорачале да го земам ? гледав нешто објективи во ова во беверли до логинг продавницата (не ми текнува како се вика) ама би сакал да слушнам и ваше мислење
На врв Дно