Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

држач

  1. Метални држачи за CD/DVD

    Метални држачи за CD/DVD

    Продавам два метални држачи за CD или DVD, високи 160 cm, со по 66 стандардни и 6 проширени лежишта. Цена 1000 денари парче.
На врв Дно