• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

дружба

  1. psyside

    Компарација на камери на телефони

    Одамна се мислам за ова, а уште повеќе се заинтересирав кога дознав дека имаме на форумов S8-ца со [email protected], Mate 20 pro @Happy како и Note9 со exynos @gokica , а имаме и Pixel 2 XL @aleksuperior, имаме и Note 8 со exynos @Tomislav96 имаме и XS MAX @Skorp. Сакам еднаш за секогаш да видам...
На врв Дно