• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

drevo

  1. draganamon

    Drevo SSD

    Здраво дечки, Дали некој имал искуство со Drevo SSD ? Drevo Ebay Aliexpress Гледам се продаваат на Amazon и Newegg што сметам дека е добар знак за сериозноста на компанијата. Не можеме сите да користиме Samsung SSD и ова ми изгледа како добра економична опција.
На врв Дно